چهارشنبه 27 تير 1397      

نوع خبر 
 
 
برگزاری سمپوزیوم نارسایی قلب هماتولوژی در مرکز قلب و عروق شهید رجایی
 

به گزارش واحد روابط عمومی مرکز: سمپوزیوم یک روزه نارسایی قلب هماتولوژی باحضور دکتر تقوی متخصص قلب ، فلوشیپ نارسایی پیوند قلب ، دبیر علمی و اجرایی سمپوزیوم و با حضور جمعی از اعضاء هیئت علمی مرکز و مدعوین در مورخ پنجم مردادماه سال جاری در سالن آمفی تاتر مرکز برگزار شد.

دبیر علمی سمپوزیوم در ادامه در این خصوص گفت: این سمپوزیوم درباره مشکلات مشترک بین کاریولوژیست ها و هماتوانکولوژیست ها وجود داشت ،ما در این سمپوزیوم سه پنل داشتیم که پنل اول در خصوص کادیوآنکولوژی ،در واقع بیماران کنسری که دچار رادیوتراپی و مشکلات قلبی و عروقی متعددی می شوند که خیلی شایع است ،پنل دوم در خصوص بیماری های قلبی که به همراه بیماری های خونی مثل آنومی می باشدو پنل سوم نیز درباره بیماران تالاسمی هستند که دچار بیماری های قلبی و عروقی می شوند.

دکتر تقوی هدف از برگزاری این سمپوزیوم بیشتر کردن تعامل بین گروه های دیگر پزشکی است که اکنون در دنیا به سمتی پیش میرویم که با یک رشته پزشکی نمی توان به طرف بهبود بیمار قدم برداشت و باید دست در دست هم نهیم و در تصمیم گیری بیماران خاص سهیم باشیم.

توضیح به اینکه این سمپوزیوم برای گروه های مختلف پزشکی و پرستاری دارای امتیاز بازآموزی بود.

 علاقمندان می توانند تصاویر این همایش را در لینک زیر ملاحظه فرمایند:
public-relationship.rhc.ac.ir/fa/gallery/255/PhotoList/سمپوزیوم.نارسایی.قلب.هماتولوژی.در.مرکز.قلب.و.عروق.شهید.رجایی.html 
 

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی

عکس از: اکبر جعفری 
يکشنبه 8 مرداد 1396  9:36

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 26 تير 1397  11:28:25
تعداد بازديد از اين خبر : 1887