سه شنبه 24 مهر 1397      

نوع خبر 
 
 
افتتاح حساب حمایت از بیماران مبتلا به صعب العلاج «همیاری » در مرکز قلب و عروق شهید رجایی-همکار گرامی شماهم می توانید در این امر خیر شریک باشید
 

« اَلَّذینَ یُنفِقونَ اَموالَهُم بِالَّیلِ وَالنَّهارِ سِرًّا وَعَلانِیَةً فَلَهُم اَجرُهُم عِندَ رَبِّهِم وَلاخَوفٌ عَلَیهِم وَلاهَم یَحزَنونَ »


آنها که اموال خود را ،شب و روز،پنهان وآشکار،انفاق می کنند،مزدشان نزد پروردگارشان است؛نه ترسی بر آنهاست ،ونه غمگین می شوند. 

سوره بقره  274                                                                                                                       

 

 

 

قابل توجه همکاران محترم

 

با سلام

نظر به اینکه متاسفانه در چند سال اخیر تعدادی از همکاران عزیزمان را بر اثر بیماریهای لاعلاج از دست داده‌ایم و یا برخی از آنان گرفتار درمان بیماریهای صعب العلاج می باشند و شاید خدای ناکرده ناگهان این گرفتاریها برای تک تک ما و اعضای خانواده ما هم در راه باشد و این قبیل بیماریها علاوه بر  رنجور نمودن جسم و جان ، توان مالی را نیز از انسان می گیرد . بر آن شدیم تا با همیاری و همدلی همه شما عزیزان همکار ، حساب حمایت از بیماران مبتلا به صعب العلاج را با نام «همیاری » تشکیل داده و مرهمی بر دردهای پنهان این عزیزان باشیم .

لذا همکارانی که تمایل دارند در این امر خدا پسندانه شرکت نمایند می توانند با تکمیل  فرم پیوست به اداره مالی مرکز اجازه دهند تا ماهیانه از 10000 ریال تا هر مبلغی که مد نظرشان می باشد از حقوقشان کسر و به حساب مذکور واریز گردد.

بدیهی است در صورت انصراف ، مراتب به صورت کتبی اعلام تا اقدام لازم بعمل آید . همچنین نام صاحبان حساب و گزارش عملکرد به صورت سالیانه به اطلاع اعضاء محترم خواهد رسید.

يکشنبه 23 مهر 1396  17:7

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 24 مهر 1397  14:20:39
تعداد بازديد از اين خبر : 1307