نوع خبر 
 
 
برگزاری تور خاطره انگیز تیم طبیعت گردی مرکز قلب و عروق شهید رجایی به کاشان، روستای ابیانه و منطقه کویری
 

به گزارش روابط عمومی، تیم طبیعت گردی خواهران و برادران مرکز از جاذبه های توریستی ابیانه ، کاشان و کویر منطقه در از مورخ 2 لغایت 3 آذرماه سال جاری بهره بردند.

این تیم 30 نفره پس از حرکت در ساعت 7 صبح روز پنجشنبه مورخ 2 آذر از مرکز به سمت روستای تاریخی ابیانه حرکت کردند. بازدید از روستا ، نماز در امامزاده و صرف ناهار در طبیعت بکر و پاییزی ابیانه از برنامه های بعد از ظهر پنج شنبه بود. عصر پنج شنبه کویر منطقه و مجموعه گردشگری متین آباد دومین مسیر حرکت گروه بود که با استقرار در تپه های شنی و رصد ستاره ها خاطره خوش و به یاد ماندنی رقم خورد. بعد از صرف شام  ، تیم طبیعت گردی در محل اسکان  ( شهر قمصر پایتخت گل و گلاب ایران )که توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کاشان در اختیار مرکز قرار گرفت ، استقرار یافت و پس از استراحت روز دوم برنامه ها آغاز شد. صرف صبحانه در فضای باز کمپ ، بازدید از کارخانه گلاب گیری سنتی و خرید  از برنامه های شهر قمصر بود. در ادامه پس از ورود به شهر کاشان از خانه های تاریخی بروجردیها ، طباطبایی و حمام میر احمد سلطان بازدید بعمل آمد. پس از نماز ، تیم از مجموعه باغ فین دیدن نمودند و پس از صرف ناهار به سمت تهران حرکت کردند.

در اینجا لازم است از همکاری صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی کاشان به ویژه  از جناب آقای دکتر نیکزاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع ، سرکار خانم باغ شیخی مدیر محترم توسعه و منابع انسانی ، جناب آقای سجادی مدیر محترم پشتیبانی و جناب آقای رضایی مسئول محترم اداری دانشکده پیراپزشکی دانشگاه که با مهربانی و مهمان نوازی خاص و بی نظیرشان پذیرای همکاران بوده اند تشکر و قدردانی می نماییم.

 علاقمندان می توانند تصاویر این تور را در لینک زیر ملاحظه فرمایند:
public-relationship.rhc.ac.ir/fa/gallery/290/PhotoList/سفر.تیم.طبیعت.گردی.مرکز.به.کاشان.،.روستای.ابیانه.و.منظقه.کویری.html

 

شنبه 4 آذر 1396  15:18

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 24 آبان 1397  18:22:58
تعداد بازديد از اين خبر : 1836