اولین جلسه صمیمانه پرسش و پاسخ ریاست و مسئولین مرکز قلب و عروق شهید رجایی با عنوان " مدیریت پاسخگو" با پرسنل در سال 1391

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ | ۱۸:۴۰ کد : ۲۷۲۵ خبر صفحه اول روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۰۵
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: اولین جلسه صمیمانه پرسش و پاسخ ریاست و مسئولین مرکز قلب و عروق شهید رجایی با حضور پرسنل در سال 1391 برگزار شد.
اولین جلسه صمیمانه پرسش و پاسخ ریاست و مسئولین مرکز قلب و عروق شهید رجایی با عنوان " مدیریت پاسخگو" با پرسنل در سال 1391
به گزارش روابط عمومی بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی، جلسه پرسش و پاسخ مسئولین با عنوان "مدیریت پاسخگو" با حضور رئیس ،معاونین و مسئولان در 25 اردیبهشت 1391 در سالن همایش مرکز برگزار شد.
در این جلسه که با حضور بیش از صدو پنجاه پرسنل حضور داشتند ، دکتر علیرضا جلالی و دیگر مسئولین به سوالات مطرح شده از طرف پرسنل ،پاسخ دادند.
دکتر جلالی، خاطرنشان کرد، کادر ریاست و مدیریت مرکز با حداکثر تلاش خود سعی در بر طرف کردن مشکلات خواهد کرد.
در ادامه تعدادی از پرسنل ضمن تشکر و سپاس از ارتباط صمیمانه و گرم رئیس و مسئولان مرکز به ذکر تعدادی از مشکلات خود پرداختند.
لازم به توضیح است، این جلسه از یک ماه پیش اطلاع رسانی شده و صندوقی را  واحد روابط عمومی مرکز جهت جمع آوری سوالات همکاران در قسمت حضور و غیاب مرکز گذاشته و سوالات را جمع آوری و به رئیس مرکز ارسال نموده است.


خبرنگار : پیام احمدی کاشانی
عکس از : اکبر جعفری

نظر شما :