اطلاعیه اداره نیروی انسانی پیرامون بیمه تکمیلی همکاران مرکز

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۹ کد : ۳۶۸۰ خبر صفحه اول روابط عمومی
تعداد بازدید:۷۸
اطلاعیه اداره نیروی انسانی پیرامون بیمه تکمیلی همکاران مرکز
اطلاعیه اداره نیروی انسانی پیرامون بیمه تکمیلی همکاران مرکز

قابل توجه همکاران محترم

جهت ثبت نام بیمه تکمیلی تاتاریخ 93.7.1 به سایت مرکز صفحه اصلی مراجعه فرمائید . لازم بذکر است قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه فرمائید :

1-     ثبت نام بصورت اینترنتی می باشد . و ثبت نام برای تمامی افراد متقاضی الزامی می باشد .

2-   مبلغ بیمه تکمیی بابت هر نفر در هر ماه 279000 ریال می باشد که 8% مالیات ارزش افزوده به آن اضافه می شود که جمعاً مبلغ 300000 ریال می باشد .

3-   جهت ثبت نام شماره ملی به عنوان نام کاربری و چهار رقم آخر کد ملی بعنوان رمز عبور تعریف شده است .  مثلاً اگر کسی شماره ملی 0452458570 می باشد شماره 8570 به عنوان رمز عبور تعریف شده است .

4-   اطلاعات نفر اصلی در فرم ثبت نام موجود می باشد ، افراد متقاضی فقط لازم است اطلاعات  افراد تحت تکفل ( همسر ، فرزند ، پدر ومادر )  را ثبت نام کرده و در آخر کلید ذخیره اطلاعات را ثبت کنند واز فرمتعهد نامه یک پرینت گرفته و پس از امضاءتحویل واحد رفاه نماید .

5-   در قسمت آخر فرم ثبت نام گزینه ای وجود دارد جهت خدمات دندانپزشکی که افرادی که تمایل دارند از خدمات دندانپزشکی  تا سقف چهار میلیون ریال در سال با دندانپزشکی های طرف قرارداد با بیمه ایران استفاده  نمایند . گزینه مورد نظر را انتخاب نمایند . بدیهی است بابت این خدمات علاوه بر حق بیمه  تکمیلی ماهیانه 30000 ریال حق بیمه مازاد کسر میگردد .

6-   از تاریخ 93.7.1 در هفته 2 روز(که روزهای آن متعاقبا اعلام می گردد) نماینده بیمه در اداره منابع انسانی مرکز مستقر می باشد . همکاران می توانندمدارک خود را جهت بررسی  تحویل نماینده بیمه نمایند .

7-   ایثارگران عزیز از تاریخ 93.7.1 جهت انجام امور بیمه تکمیلی به واحد بنیاد شهید وایثارگران منطقه خود مراجعه نمایند . لازم بذکر است در صورت ثبت نام مرکز هیچگونه تعهدی درخصوص پرداخت حق بیمه ندارد .

8-     همکاران محترم جهت اطلاعات بیشتر به شماره 2956 آقای مسلمی یا به سایت www.parsinamin.com مراجعه نمائید .

 

 

اداره منابع انسانی

 

نظر شما :