برگزاری کلاس های روش تحقیق برای پرستاران و کارکنان غیر هیئت علمی مرکز

۲۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۰ کد : ۴۷۳۲ خبر صفحه اول روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۱۳
برگزاری کلاس های روش تحقیق برای پرستاران و کارکنان غیر هیئت علمی مرکز
برگزاری کلاس های روش تحقیق برای پرستاران و کارکنان غیر هیئت علمی مرکز
 


به گزارش واحد روابط عمومی : با توجه به قانون ارتقای رتبه کارکنان غیر هیئت علمی از رتبه خبره به عالی، گذرندان دوره ی روش تحقیق برای پرستاران و سایر کارکنان یک نیاز ضروری است تا با آگاهی از روش های تحقیق قادر باشند خودشان اقدام به نوشتن طرح تحقیقاتی، اجرای طرح و تدوین مقاله مرتبط نمایند. با توجه به اینکه اکثر این کارکنان، کارشناس بوده و دوره های مرتبط را در دروس دانشگاهی خود نگذرانده اند، لازم است تا مطالب به زبانی ساده و مناسب آموزش داده شود و حتماً موارد آموزش داده شده به صورت تلفیق کارگاه تئوری و عملی اجرا شود تا نتایج کاربردی تر باشد.

ایده و اجرای اولین مرحله این دوره از کارگاه ها در پاییز 96 توسط دکتر شیوا خالق پرست، عضو هیئت علمی مرکز انجام شد. در این کارگاه که تاکنون 9 جلسه ی آن برگزار شده، 13 نفر به صورت فعال شرکت نموده اند و تا کنون قادر شده اند، علاوه بر انتخاب عنوان طرح تحقیقاتی خود به عنوان مجری طرح، بیان مسئله، بررسی متون، متغیرها، اهداف، فرضیات/سوالات پژوهش، و روش اجرای طرح های پیشنهادی خود را تدوین نمایند.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد آموزش کارکنان و واحد آموزش پرستاری و با توجه به استقبال سایر کارکنان غیر هیئت علمی، مقرر شده است این کارگاه ها سالی دو بار برگزار شود. افراد علاقمند می توانند درخواست های خود را به واحد های آموزش مربوطه ارائه نموده و در کلاس ها شرکت نمایند تا قادر باشند مراحل ارتقاء خود را بدون مشکل طی نمایند.

 خبرنگار : پیام احمدی کاشانی


نظر شما :