برگزاری اولین سمپوزیوم یک روزه پرستاری و اکوکاردیوگرافی در مرکز قلب و عروق شهید رجایی

۱۴ دی ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۶ کد : ۴۷۵۳ خبر صفحه اول روابط عمومی
تعداد بازدید:۱۰۰
برگزاری اولین سمپوزیوم یک روزه پرستاری و اکوکاردیوگرافی در مرکز قلب و عروق شهید رجایی
برگزاری اولین سمپوزیوم یک روزه پرستاری و اکوکاردیوگرافی در مرکز قلب و عروق شهید رجایی
 


به گزارش روابط عمومی : اولین سمپوزیوم یک روزه پرستاری و اکوکاردیوگرافی با حضور اساتید و پرستاران در سالن همایش مرکز برگزار شد.

بخش اکوکاردیوگرافی این مرکز از سال 1380 به صورت یک مرکز مستقل شروع به کار کرده است و با پیشرفت و گسترش وسیعی در طی این سالها همراه بوده است. همراه با پیشرفت علم اکوکاردیوگرافی در پزشکی و تحول در مهندسی دستگاههای اکو، پرستاری در این حیطه نیز مستلزم دانش و تخصص شده است و پیشرفت روزافزونی داشته است و لزوم آن حس می شد تا با اشتراک گذاری تجربیات و مطالب و اطلاعاتی که در این دوران کسب شده است تاثیر هرچند اندکی در شکوفایی پرستاری داشته باشیم.

بر همین مبنا با همیاری و تلاش مرکز تحقیقات اکوکاردیوگرافی ، سمینار یک روزه "پرستاری و اکوکاردیوگرافی" را مورخ 7/10/96 با همکاری بخش اکوکاردیوگرافی مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی در این مرکز برگزار کرد تا علاوه بر افزایش دانش پرستاران در این زمینه، لزوم و حساسیت پرستاری در اکوکاردیوگرافی را به کادر درمان و پرستاری نشان دهد. می توان گفت که این سمینار تقریبا" اولین سمینار تخصصی در رشته اکوکاردیوگرافی و پرستاری در کشور می باشد. که با توجه به استقبال دوستان و پرستاران عزیز، بر آنیم تا آن را در زمینه های دیگر پرستاری و اکوکاردیوگرافی در آینده ای نزدیک برگزار نماییم.

لازم است در اینجا از پزشکان مرکز بالخصوص بخش اکوکاردیوگرافی، پرستاران و دیگر عزیزان که ما را در برگزاری این سمینار یاری نمودند کمال تشکر و سپاس خود را اعلام نمائیم.

برنامه این سمپوزیوم به شرح زیر می باشد:

 علاقمندان تصاویر را می توانند در لینک زیر مشاهده کنند:
public-relationship.rhc.ac.ir/fa/gallery/305/PhotoList/اولین.سمپوزیوم.یک.روزه.پرستاری.و.اکوکاردیوگرافی.html

نظر شما :